Avukat Bilgileri Sorgulama Sistemi

Ankara Barosu Avukatı Av.HASAN KARSLIOĞLU İletişim Bilgileri

ANKARA Barosu avukatlarından Av.HASAN KARSLIOĞLU telefon bilgilerini ve Av.HASAN KARSLIOĞLU adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat HASAN KARSLIOĞLU‘in sicil numarası “21754“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Avukat HASAN KARSLIOĞLU adres bilgileri, Avukat HASAN KARSLIOĞLU telefon bilgileri ve Avukat HASAN KARSLIOĞLU iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.
DENEME

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.HASAN KARSLIOĞLU‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

12 Responses to Ankara Barosu Avukatı Av.HASAN KARSLIOĞLU İletişim Bilgileri

 • Karslıoğlu hukuk bürosunun adresine ulaşmaya çalışıyorum ama bulamıyorum/ 2 aydır bir faks bekliyorum ama bir türlü göndermiyorlar…gidip kendim almak istiyorum ama adrese ulaşamıyorum

 • 2001 senesinde dijitürk kutumu iptal ettirdi iptal ettirdiğimi dij,türk kabul ediyor bundan 15 gü önce tel mesaj geldi aradım 2000 tl borçum oldugunu söylediler 1 hafta içindeödeme yaparsm 545 tl düşürdüler muatap olup derdimi anlatacagım bir avukatla görüştürmüyorlar yazıklar olsun dijitürk bu kadar düştümü

 • not DİJİTÜRK Borcumu sizin dediyiniz hesaba yarırdım bana borcu yoktur dokontunu meyil atacaktınız bilgi verirseniz tşkllll

 • benin diji türke borcum var dediler bende ödeyecegim dedim ama avukatla görüşecem dedim zaman avukatla görüşemiyecegimi söylediler anlamadım lütfen rica ediyorum diji türkten bir görevli bize yardımcı olsun

 • Bunlar dolandırıcı kardeşim. Siz de ne safmışsınız..
  Beni de bi senedir taciz ediyorlar. Ödemiyorum borcum yok benim dedim hala mesaj yolluyorlar borcunuzu ödeyin diye.
  Türk halkı böyle oldukça dolandırıvılara cennet olur ülkemiz

 • Benide az önce aradı sözde 12 yasındayken digiturke kayıt olmuşum hiç bulunmadığım Bir sehirde onun icrasıda bambaşka bir sehirde sövsen olmaz adresi bulup dövsem çok iyi olur..

 • digitürk aboneliğim 2004 yılında başladı 2007 yılında ev değişikliği yüzünden kapatmak istedim.Telefondaki diğitürk pazarlamacısı donduralım daha sonra açmak istediğinizde yeniden aktif olursunuz bilgisini verdi.sene 2014 şimdi öğreniyorumki diğitürk bana 7 adet fatura çıkarmış ödemesi olmadıgından icraya verilmiş tebligat eski muhtara yapılmış borç 2875 tl güle güle harcayın adalet sistemi.

  • DURMADAN TLFLA BENİ REŞİT OLAN 35 YAŞINDAKİ 5 YILDIR GÖRÜŞMEDİĞİM OĞLUMUN BORCUNU 200 TLYE ALDIKLARINI ŞU ANDA 2500 TL OLDUĞUNU ÖDEMEM GEREKTİĞİNİ AKSİ HALDE İCRA İŞLEMİ BAŞLATCAKLARINI ARAYARAK YADA MSJ ATARAK 3 AYDIR BENİ TACİZ EDİP DURUYORLAR.BİRAZ ÖNCE YİNE ARADILAR.BAŞLATIN DİYE DEFALARCA CEVAP VERDİM.KARŞISINDAKİ NECİ NEİŞ YAPAR BİLMİYORLAR GALİBA.KENDİLERİNE GEREKLİ HUKUKİ CEVABI VERDİM.ENAZ KENDİLERİ KADAR İCRA İFLAS KANUNU VE BORÇLAR KANUNU BİLGİM VAR.BORÇLU ŞAHISA TLFLA ULAŞILAMIYORSA MERNİS ADRES KAYITA TEBLİGAT ÇIKARTILIR.KAPIYA YAPIŞTIRILIR,MUHTARA VERİLİR BİR YAKININA VERİLİR.GEÇERLİDİR.GÖNDERSİNLER BEN ALCAM EVVELCE ALDIĞIM UMUMİ VEKALETE İSTİNADEN MAL BEYANINDADA BULUNACAĞIM.AMA BİR AVUKATLIK BÜROSU ÇALIŞANLARININ TLFLA SÜREKLİ TACİZDE BULUNMALARININ VE TEHDİT EDİP KORKU YARATMALARININDA HANGİ HUKUKİ MERCİLERDE TAKİP KONUSU OLACAĞINIDA İYİ BİLİYORUM.GEREĞİNİDE YAPACAĞIM.HUKUK DAİMA ADALETİ TEMİN EDER HİÇ ŞÜPHENİZ OLMASIN.TAVSİYEM GERÇEK BORÇLU BORCUNU ÖDESİN.GERÇEK ALACAKLIDA ALACAĞINI ALSIN AMA HUKUKU TEFECİLİK YADA ZORBA TAHSİLATÇILIKLA KARIŞTIRMADAN.YOKSA HERKESİN BİR ÇAPI VARDIR EL ELDEN ÜSTÜNDÜR OLAYINA GİRER SONUÇ NE OLUR ONUDA ALLAH BİLİR.ADALET HAK HUKUK HEPİMİZE LAZIM YOKSA EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLUR UNUTMAYIN.

 • Arkadaşlar aynı olayı banada yapıyorlar,2001 yılında iptal edilmiş DİGİTÜRK üyeliğinden borç çıkartıyor ve para istiyorlar.sizinde başına aynısı geldiğinden bu KARSLI OĞLU denen şahsiyetsizlerin bürosu dolandırıcılığı farklı bir boyuta taşımış olduğunu gördüm.ben şahsım adına bunlara karşı dava açacam size tavsiyem aynını yapmanız.borcu olan tabiki ödesin ama borcu olmayan mutlaka dava açsın

 • bende bu firmadan çok çekiyorum ve sürekli çalışmış olduğum yeri arayarak beni taciz ediyorlar. 2600 lira dedikleri parayı 935 lira öderseniz kapatırız dediler. benim adıma olduğunu söyledikleri bir dava dosyası verdiler ama bu dosya yok. birazdan anadolu adalet sarayında kendileri hakkında suç duyurusunda bulunacağımı ilettim telefonda muma döndüler. arayanlar hep bayan ve utanmadan insanların hakkını almaya çalışıyorlar. üşenmeden ankaraya gidip bürolarını bulucam ve dertleri ne imiş onu da öğrenicem!!!

 • Sayın AV. Hasan KARSLIOĞLU Beyin Dikkatine. Bana sürekli DİJİTÜRK Borcunuz var diyorsunuz. Borcum varsa Bana İmzalanmış sözleşme senet ne varsa bana Fotokopisini gönderirmisiniz. Ben ömrümde DİJİTÜRK bağlatmadım. Buradaki varsa İMZA kimin bakmak istiyorum.Yoksa Savcılığa şikayet edeceğim. Belki benim kimlik bilgilerimi fotokopisini birileri bir şekilde temin etmiş olabilir. İş baş vurusu yapıyorum,Cep telefonu Alır ken Kimlik fotokopisi alınıyor. belki çektirdiğim fotokopileri düşürmüş kaybetmiş,çalınmiş olabilir. bunu art niyetli insanlar kullana bilir. Benim borcum olmadığına rmini. Beni mahkemeye versinler bende onları vereyim. imzaların kime ait olduğu ortaya çıkar o zaman AK KARA ortaya çıkar.Kanunun elinden kimse kurtulamaz. Adam benim üstüme 7 Adat cep telefonu simkartı almış.allahtan Faturalı değildide paçayı kurtardım.Faturalı olsa Ayıtla pirincin taşını. bunu demek istiyorum.. Telefon nomaralarıda güzelmiş. kendi üstüme aldım numarayı çoğunu iptal ettirdim…Beni icraya vesinler hemen itiraz edeceğim.Olmayan borcumu varmı diyeceğim kabullenecekmiyim. asla sonuna kadar gideceğim. sonrada tazminat davası açacağım. O eski TÜRKİYE Yok artık.. Çok kıymetli Değerli Savcılarımız,Hakimlarimiz var. Hepside haklının yanundalar. allah hepsinden razı olsun…!

 • Ayni olay simdi benim basima geldi cok eskiden digiturk aboneligim vardi 600 e dusurduler ve odedim makbuz Aldim faks cekiceklerini soyluolar bu oltaya nasil geldim ama kolay kolay dusmem ben bir yanlisli bir dogru ogrenilir Cumhuriyet bassavciligina bu konuyu ileticem !!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir