HAKKIMIZDA

 

Web sitemiz internette avukat arayan kişilerin, aradıkları iletişim bilgilerine daha kolay ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Sitemizde avukatların kişisel sayfaları bulunmamaktadır. Yapılacak taleplerin ve yorumların bu hususun göz önünde bulundurularak yapılması önem arzetmektedir. Avukatlara ilişkin iletişim bilgileri de tarafımızca sağlanmamakta olup, sitemiz Türkiye Barolar Birliği resmi internet sitesi üzerinden avukat iletişim bilgilerine erişim için ne şekilde sorgulama yapılacağı konusunda yönlendirme bilgileri içermektedir.
Yazılara yapılan yorumlar tamamen kişilerin kendi sorumluluğunda olup, uygun görülmeyen yorumlar yayımlanmamaktadır. Ayrıca hukuki sorumluluk doğurabilecek herhangi bir durum karşısında Adli makamlardan gelecek talepler doğrultusunda Ip bilgileri ilgili kurumlarla paylaşılacaktır.
Misyonumuz insanların avukatlara en kısa yoldan nasıl ulaşabilecekleri hususunda bilgi paylaşımı yapmaktır. Tarafımıza en kısa yoldan yazıların yorum bölümünden yorum yaparak ulaşabilirsiniz.Gerekli hallerde en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

İlgilerinizden dolayı teşekkür ederiz.
www.avukatsorgulama.com