Avukat Bilgileri Sorgulama Sistemi

İzmir Barosu Avukatı Av.MEHMET ALİ ÇIĞA İletişim Bilgileri

İzmir Barosu avukatlarından Av.MEHMET ALİ ÇIĞA telefon bilgilerini ve Av.MEHMET ALİ ÇIĞA adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat MEHMET ALİ ÇIĞA‘in sicil numarası “3474“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Avukat MEHMET ALİ ÇIĞA adres bilgileri, Avukat MEHMET ALİ ÇIĞA telefon bilgileri ve Avukat MEHMET ALİ ÇIĞA iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.MEHMET ALİ ÇIĞA‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

12 Responses to İzmir Barosu Avukatı Av.MEHMET ALİ ÇIĞA İletişim Bilgileri

 • 0530 567 .. .. numaralı telefon hattımı ödememiştim. bana ulaşırsanız ödemeye çalışırım saygılar 0541 767 .. .. süleyman erdem İNAM

 • sn av mehmet ali çığa: 2013/295 dosya no. 10 01 2013 tarihindde süper onlina iletişim tarafından hakkımda hakkımda açılan dava süper online yetkilileri tarafından haksızlık edildiği gerekçesiyle uzlaşma talepleri üzerinde görüşülerek tarafıma borcu yoktur yazısı nı almış bulunmaktayım ancak davanın halen açık görünmesi 14 11 2013 tarihinde tesbit edildiğin den rahatsızlık duymaktayım dava dosyamın kapatılmasını. ve ya tarafıma bilgi verilmesini arz ve talep ederim ederim

 • benimlew telefonla irtibat kurabilirmisiniz..ödenmiş borçlarımla ilgili

 • beni bu numaradan ararmısınız sayın avukat bey 05436631198

 • 12,57 tl borcumu ödedim ama size ulaşamıyorum.oradaki telefona bakanlarne iş yapar 1 defa düşürdüm niçin aradığımı izah ettiğim halde telefonu kapattı .mehmet yılmaz üyelik no 1004208522 tel 05356806682.

 • faks numaranızı yazarsanız makbuzu faks çekeceğim.mehmet yılmaz 05356806682.

 • Sn. Mehmet Ali ÇİĞA
  Benim Borcumun fazla olması nedeniyle Borcumu ödeyemiyorum.
  Borcumu ‘100’ & ‘200’ TL arasında taksitlendirme yapılabilirse ben bu borcumu öderim.

  Numaram : 5342008361

  Yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.

  • Lütfen Avukatlara sorun ve taleplerinizi bizzat iletişime geçerek iletiniz. Sitemiz avukatların resmi internet siteleri değildir… (bkz.hakkımızda)

 • Ben fevzi sahin borcumu ödiyecegim ama ciredi cartimi kayipetim numarami arayin

 • sayın avkat bey benim 2 ödemem kaldı ben telefon numaranızı ve hesap numaranızı kaybettim ulaşamıyorum
  benim numarama ebru hanım hesap numarasını atarsa ben hemen yatıracam

 • 33340827280 tc

  Türksel borcumu ödemek istiyorum

  İş yeri no 0312 4797167
  Cep 05301127174

 • sayın mehemet aliciga size sorum ben türksel magduruyum sizin elemanlar bana borç çıkardı bende ödemelerimi yaptım ancak kalan 500 tlyi ödemedim nedenini elamanınıza gerkli açıklamayı yaptım amma benim hakımda tutuklama kararı çıkartmış ben mahkemeye çıkmadan savunmamı yapmadan nasıl karar çıkıyor bu kararı veren savcı veya hakim sorgu sual olmadan insanlara neye dayanaraktan ceza kesiyor şimdi gelelim sorunuma türkselden maksi pro 5 marka telefon aldım oda bozuk çıktı ve hala telefon almış oldugum firmada teknik servisinde duruyor adana eren iletişimde kaç sefer degiştirelim dedim türlü bahanelerle telefon degişmiyor bende beni arıyan elemanıza parayı neden ödemedigimi arz ettim ama senin eleman beni ilgilendirmez deyip hakkımda tutuklama çıkarmış ben sözümün arkasındayım çünkü ödemelerimi alo dedi ben ödeme yaptım elemanınıza sorun şu anda elimde almış oldugum telefon yok çünkü eren iletişimin teknik servisinde sorabilirsiniz ben son olarak telefonda istemiyorum ödemiş oldugum parada sizin olsun hakımda çıkarmışoldugunuz tutuklamayı kaldırın gereginin yapılmasını arzederim tabi ilgilenirseniz saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir