İstanbul Avukat Merve Özkan

İstanbul Avukat Merve Özkan ‘ın telefon bilgilerini ve Av.Merve Özkan’ın adres bilgilerini yazımız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. İstanbul Barosu avukatlarından Avukat Merve Özkan’ın sicil numarası “63373“tür. Sorgulama işlemleri isim ve soyisim bilgileri kullanılarak yapılabileceği gibi sorgulama işlemleri yapılırken belirtmiş olduğumuz avukat baro sicil bilgisi de kullanılabilir. Baro sicil numarasını kullanmak, sorgulamada kolaylık ve netlik sağlamaktadır.

İstanbul Barosu Avukat Merve Özkan’ın adres bilgileri, cep telefonu bilgileri, fax bilgileri, e posta bilgileri ve büro telefonu bilgileri ile Avukat Merve Özkan’ın diğer iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız. Avukat Avukat Merve Özkan’ın tüm iletişim bilgileri ayrıca yazımızın alt bölümünde de paylaşılmıştır.

Avukatın ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulama işleminde izlenmesi gereken sorgulama işlem adımları aşağıda detaylıca belirtilmiştir. Bu adımlar takip edildiğinde avukat Avukat Merve Özkan için tüm iletişim bilgilerini sorunsuz bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Öncelikle paylaştığımız linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, avukat ismi yazan bölüme “Merve” ismini, avukat soyismi yazan bölüme “Özkan” soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne “63373” sicil bilgisini yazarak listeden “İstanbul 1 Nolu Barosu” kısmını seçtikten sonra “avukat ara” butonuna tıkladığınızda Avukat Avukat Merve Özkan’ın sistemdeki telefon bilgisi, adres bilgisi ve diğer tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL AVUKAT MERVE ÖZKAN İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212-909-85-52
Adres: Yenidoğan Mah. Abdi İpekçi Cad. Park Han İş Merkezi No:8 D/117 Bayrampaşa/İstanbul
E Posta: merveeozkan1 @ gmail.com

istanbul avukat merve özkan

Not: Yazı içerisinde paylaştığımız link takip edildiğinde, ziyaretçimiz tarafından barolar birliği internet sitesine erişim sağlanacaktır. Bu aşamadan sonra Baro levhası kullanılarak Avukat Merve Özkan’ın iletişim bilgileri sorgulaması Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.