Ankara Barosu Avukatı Av.FUNDA PEHLİVAN İletişim Bilgileri

ANKARA Barosu avukatlarından Av.FUNDA PEHLİVAN telefon bilgilerini ve Av.FUNDA PEHLİVAN adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat FUNDA PEHLİVAN‘in sicil numarası “11380“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avukat FUNDA PEHLİVAN adres bilgileri, Avukat FUNDA PEHLİVAN telefon bilgileri ve Avukat FUNDA PEHLİVAN iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.FUNDA PEHLİVAN‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

3 thoughts to “Ankara Barosu Avukatı Av.FUNDA PEHLİVAN İletişim Bilgileri”

  1. Funda hanım size ait avukat lik bilgilerini kullanarak dolandırıcılık yapıyorlar mesaj size gelirse bana ulaşabilirsiniz 0541 528 2573

  2. İyi çalışmalar Funda hanım sizin bilgilerinizi kullanarak bana idari para cezası mahkemesinda adıma dava açılcağını beyan eden bir mesaj geldi benden yasal olan haksız kazanç elde ettiğimi beyan eden bir mesaj size mail olarak bütün bilgileri gönderdim lütfen bana ulaşıp nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

    1. Ahmet bey, sitemiz avukatların kendi kişisel web siteleri olmadığından sorularınız yanıtsız kalabilir, bu sebeple ilgili avukatla bizzat iletişim kurmanızı tavsiye ederiz, saygılarımızla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir