Batman Barosu Avukatı Av.VEYSEL BEZEK İletişim Bilgileri

BATMAN Barosu avukatlarından Av.VEYSEL BEZEK telefon bilgilerini ve Av.VEYSEL BEZEK adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat VEYSEL BEZEK‘in sicil numarası “196“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avukat VEYSEL BEZEK adres bilgileri, Avukat VEYSEL BEZEK telefon bilgileri ve Avukat VEYSEL BEZEK iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.VEYSEL BEZEK‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir