Bursa Barosu Avukatı Av.Şamil GÜRCÜ İletişim Bilgileri

Bursa Barosu avukatlarından Av.Şamil Gürcü’nün telefon bilgilerini ve Av.Şamil Gürcü’nün adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat Şamil Gürcü’nün  sicil numarası “3938“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avukat Şamil Gürcü adres bilgileri, Avukat Şamil Gürcü telefon bilgileri ve Avukat Şamil Gürcü  iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.Şamil Gürcü ‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Av.Şamil Gürcü Büro No: 0224 252 12 55 Cep No: 0544 726 45 44
Çalışma Alanları: aile hukuk, iş hukuku, tazminat hukuku, sağlık hukuku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir