Diyarbakır Barosu Avukatı Av.MUHLİS OĞURGÜL İletişim Bilgileri

Diyarbakır Barosu avukatlarından Av.MUHLİS OĞURGÜL telefon bilgilerini ve Av.MUHLİS OĞURGÜL adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat MUHLİS OĞURGÜL‘in sicil numarası “1567“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avukat MUHLİS OĞURGÜL adres bilgileri, Avukat MUHLİS OĞURGÜL telefon bilgileri ve Avukat MUHLİS OĞURGÜL iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.MUHLİS OĞURGÜL‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

2 thoughts to “Diyarbakır Barosu Avukatı Av.MUHLİS OĞURGÜL İletişim Bilgileri”

  1. Merhaba Muhlis Bey,
    sizinle telefon görüsmesi yapmak istiyorum, lütfen numaranizi gönderirmisiniz.
    saygilarimla,
    Halit Karaca

    1. Avukat Muhlis Oğurgül için Diyarbakır Barosu Baro levhasında belirtilen büro telefonu : 2283932 şeklindedir. Dilerseniz muhlisogurgul@hotmail.com mail adresinden de kendisine ulaşmayı deneyebilirsiniz. Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir