Erzincan Barosu Avukatı Av.Mustafa Çağatay ÇAĞAN İletişim Bilgileri

Erzincan Barosu avukatlarından Av.Mustafa Çağatay ÇAĞAN telefon bilgilerini ve Av.Mustafa Çağatay ÇAĞAN adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat Mustafa Çağatay ÇAĞAN‘in sicil numarası “130“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avukat Mustafa Çağatay ÇAĞAN adres bilgileri, Avukat Mustafa Çağatay ÇAĞAN telefon bilgileri ve Avukat Mustafa Çağatay ÇAĞAN iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.Mustafa Çağatay ÇAĞAN‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

3 thoughts to “Erzincan Barosu Avukatı Av.Mustafa Çağatay ÇAĞAN İletişim Bilgileri”

  1. merhaba
    27 dönüm olan arsamız üzerine belediye tarafından 1996 yılında 4.5 dönüm okul alanı,6 dönüme yakın yeşil alan olarak ilan etmiş itiraz olmadıgından bu şekilde yıllardır duruyor.belediye ye ve ilçe milli egitim müdürlüğüne dilekçe yazarak okul alanını kaldırtıyoruz. belediye bu arsa üzerinden birde yol geçirdi 3,5 dönüm civarında.biz parsel yaptırmak istiyoruz fakat 6 dönüm kaybımız oluyor,belediye ye yol geçirdiniz parasını vermiyorsunuz onun yerine yeşil alanları kaldırın diye dilekçe verdik fakat yasal hakkımız 100 de 35 ini alırız diyor.bu konuda yardımınızı ve hukuk süreci hakkında bilgilerinizi rica ederiz.

  2. merhaba canakkale gelibolu burhanlida bulunan arsami park ilan etmis ama ne takas nede para nede bir sey yaptiriyorlar anlasana kadar gecici cay bahcesi izin istedim ret ettiler bu konu hakkinda bilgi verirseniz memnun olurum simdiden tesekurler

    1. Sayın Kocabay, sitemiz avukatların kişisel internet sitesi olmayın burada paylaşmış olduğunuz gönderilerden haberleri olmamaktadır. Görüşmek istediğiniz hususlarda ilgili avukat ile bizzat iletişime geçerek irtibat kurmanız gerektiği hususunu hatırlatırız, saygılarımızla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir