İstanbul Barosu Avukatı Av.MEHMET ALTUNDAL İletişim Bilgileri

İstanbul Barosu avukatlarından Av.MEHMET ALTUNDAL telefon bilgilerini ve Av.MEHMET ALTUNDAL adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat MEHMET ALTUNDAL‘in sicil numarası “29367“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avukat MEHMET ALTUNDAL adres bilgileri, Avukat MEHMET ALTUNDAL telefon bilgileri ve Avukat MEHMET ALTUNDAL iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.MEHMET ALTUNDAL‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir