İstanbul Barosu Avukatı Av.MEHMET CABİR POLAT İletişim Bilgileri

İstanbul Barosu avukatlarından Av.MEHMET CABİR POLAT telefon bilgilerini ve Av.MEHMET CABİR POLAT adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat MEHMET CABİR POLAT‘in sicil numarası “25196“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avukat MEHMET CABİR POLAT adres bilgileri, Avukat MEHMET CABİR POLAT telefon bilgileri ve Avukat MEHMET CABİR POLAT iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.MEHMET CABİR POLAT‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

4 thoughts to “İstanbul Barosu Avukatı Av.MEHMET CABİR POLAT İletişim Bilgileri”

  1. Mehmet Bey ile iletişime geçmek istiyorum telefon numarası ve adresi ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

    1. Vildan hanım, Av.Mehmet Cabir Polat’a ilişkin olarak İstanbul Baro Levhasında yer almakta olan Telefon numarası:02124734747, E-Posta adresi ise :mehmetpolat[@]evkur.com.tr şeklindedir. İyi günler dileriz.

  2. Mehmet bey ben Bülent Şimşek sizinle iletişime geçmek istiyorum fakat geçemiyorum evkura olan borcum yüzünden dosya size gönderilmiş fakat durumumu bilgi vereyim işsizim ben enflasyondan dolayı işten çıkarıldım ararsanız sevinirim kendime ait dairemde yok evimde

  3. Evkura olan 19bin lira olan borcumu bu gün yatırdım ancak, çeşitli ve kendinizin de bilmediği adliyelere bütün günümü bertaraf ederek bütün günümü harcattınız. Hiç bir şekilde ne size ulaşabildim ne de yardım alabildim, keşke ödemeseydim de maaşımdan kesmek ile siz uğraşsaydınız. Alt tarafı icradan dosya kapatmak için bu kadar insanı uğraştırmanız sizce doğru mu? Bu konuda insanlara neden yardımcı olmuyorsunuz. Sırf bu yüzden sizi hakkım olduğu kadar şikayet edeceğim belki bunu umursamayacaksınız ama ödeyebilen var ödeyemeyen var, sizin işiniz bu parayı almak kadar bu insanlara yardımcı olmak olduğunu düşünüyorum. Sevgilerimle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir