Menü Kapat

İstanbul Barosu Avukatı Av.MUZAFFER YILDIRIM İletişim Bilgileri

İstanbul Barosu avukatlarından Av.MUZAFFER YILDIRIM telefon bilgilerini ve Av.MUZAFFER YILDIRIM adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat MUZAFFER YILDIRIM‘in sicil numarası “17121“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avukat MUZAFFER YILDIRIM adres bilgileri, Avukat MUZAFFER YILDIRIM telefon bilgileri ve Avukat MUZAFFER YILDIRIM iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.MUZAFFER YILDIRIM‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

1 Comment

  1. Yusuf Genç

    Slm lar büyükada bahçıvan dolandırıcılığı yazısını takvim gazetesinde okudum. Doğru kişi iseniz görüşmek isterim. Benimde bir sıkıntım var
    Saygılarımla
    Tel: 05435335690

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir