İstanbul Barosu Avukatı Av.PAŞA YILMAZ İletişim Bilgileri

İstanbul Barosu avukatlarından Av.PAŞA YILMAZ telefon bilgilerini ve Av.PAŞA YILMAZ adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat PAŞA YILMAZ‘in sicil numarası “10905“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avukat PAŞA YILMAZ adres bilgileri, Avukat PAŞA YILMAZ telefon bilgileri ve Avukat PAŞA YILMAZ iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.PAŞA YILMAZ‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

9 thoughts to “İstanbul Barosu Avukatı Av.PAŞA YILMAZ İletişim Bilgileri”

  1. Sayin pasa yilmaz benim sizr borcum var yapilandormma sansimiz varmi tamamini veya buyuk birkismini nakit odeme sansim hic yok sizden ricam yuksek olan geciikme faizinde indirim yapqrsaniz yapilandirma yoluna gidebilir isek borcumu taksitlwndirme yoluna gitmek

  2. MRB PAŞA YILMAZ BEY BENIM EVKURDAN İCRALIGIM DOSYAMA SIZ BAKIYRMUSUNUZ SIZIN ADINIZ VAR SIZDEN BILGI ALMAK ISTIYORUM BORCUM 5500 KUSURAT BUNUN 2000 KUSURATINI ÖDEDIM YANLIZ TAAHATUT YAPMISTIK İŞLERİM KÖTU GİTTİNDEN DOLAYI ÖDEYEMEDIM TEKRAR AVUKATLA KONUŞTUM BANKAYA YATIRMAYIN EVKUR ŞUBESINE YATIRIN DEDI GECIKMELI ÖDEDIMDEN DOLAYI HAPIZ CEZASI ALIRMIYIM NOLUR ALLAH RIZASI İÇİN ÖYLE BİŞEY OLMADINI SÖYLEYIN

  3. Selammm aleyküm bnm abim Gebze evkurdan motor alıo ve borcunu odemio babamın haberi yok kefil gösterilmiş adamım maaşın 4/¹ el koyuluyor bu nasıl bu nasıl iştir ki borç direk babamın üzerine icra gönderiliyor açıklık getirir misiniz dosyaya siz bakıyorsunuz

    1. Mustafa bey, Avukat Paşa Yılmaz beyin baro levhasında gözüken büro telefonu 0212 698 88 88 şeklindedir. Lütfen sorununuz hakkında belirtilen numaradan yardım almayı deneyiniz. Zira sitemiz avukatların kişisel web sayfaları içermemektedir.

  4. Merhaba paşa bey ben 2015 evkurdan icralık olmuştum ve bu borcu odedim odedim halde borcum 9 icrada hala düşmemiş görünüyor bana borcumuz ödendi artık bi sorun kalmadı dosyanın kapandini söylemiştiniz ama hala dosyam açık görünüyo düşmemiş bana bu konudkonuda yardımcı olmanız istiyorum ve dosyamı kapatmanız istiyorum heryerde onume ne çıkıyor arıyorum kimse yardımcı olmuyor bana evkurdan

  5. sayın admin verdiğiniz numara evkur numarasıdır. biz onların şerriden kurtulmak için kendisine ulaşma çabasındayız…!!!

    1. Selim bey, sitemizde avukatların numarası direkt olarak yer almamaktadır. Bunun sebebi avukat numaralarının güncellenme ihtimalidir. İstanbul Barosu baro levhasında ve Barolar Birliği baro levhasında yer alan bilgiler ise ilgili barolar tarafından kaydedilmekte ve değiştirilmektedir. Saygılarımızla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir