İstanbul Barosu Avukatı Av.SELİM ÖZGÖR İletişim Bilgileri

İstanbul Barosu avukatlarından Av.SELİM ÖZGÖR telefon bilgilerini ve Av.SELİM ÖZGÖR adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat SELİM ÖZGÖR‘in sicil numarası “40159“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avukat SELİM ÖZGÖR adres bilgileri, Avukat SELİM ÖZGÖR telefon bilgileri ve Avukat SELİM ÖZGÖR iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.SELİM ÖZGÖR‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

One thought to “İstanbul Barosu Avukatı Av.SELİM ÖZGÖR İletişim Bilgileri”

  1. 05326389720 görüşmek istiyorum ararsanız memnun olurum mahkeme sizi atamış size ulsmak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir