Menü Kapat

İstanbul Barosu Avukatı Av.TUNCER EDREMİT İletişim Bilgileri

İstanbul Barosu avukatlarından Av.TUNCER EDREMİT telefon bilgilerini ve Av.TUNCER EDREMİT adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat TUNCER EDREMİT‘in sicil numarası “27210“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avukat TUNCER EDREMİT adres bilgileri, Avukat TUNCER EDREMİT telefon bilgileri ve Avukat TUNCER EDREMİT iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.TUNCER EDREMİT‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir