İzmir Barosu Avukatı Av.ÇAĞLAR KILINÇ İletişim Bilgileri

İzmir Barosu avukatlarından Av.ÇAĞLAR KILINÇ telefon bilgilerini ve Av.ÇAĞLAR KILINÇ adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat ÇAĞLAR KILINÇ‘in sicil numarası “8462“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avukat ÇAĞLAR KILINÇ adres bilgileri, Avukat ÇAĞLAR KILINÇ telefon bilgileri ve Avukat ÇAĞLAR KILINÇ iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.ÇAĞLAR KILINÇ‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

4 thoughts to “İzmir Barosu Avukatı Av.ÇAĞLAR KILINÇ İletişim Bilgileri”

 1. YOK denklik Red konusunda itiraz etmek istiyorum… Ilgi be desteginizi almak istiyorum.

 2. Çağlar bey Oğlum varna teknik ünv bilgisayar müh. denklik için müracaat etti. ancak sizin mahkeme kararı ile denklik aldığınızı duydum.tel.05325573423 görüşebilirmiyiz.

  1. Merhaba Çağlar Bey,
   denklik davalarını kazandığınızı duydum . bnde makedonya üniversitende hukuk okumak istiyorum dıkey geçişle ist. adalet bölümünü bitirdim. bana yardımcı olablirseniz çok sevinicem.
   teşekkür ederim

 3. Çağlar Bey merhaba
  Elektrik mühendisliği lisans tamamlamak istiyorum.okul ile görüştüm yök tarafından tanınırlığı var fakat denklik vermiyor.
  Daha sonra Türkiye’de denklik alabilirmiyim?teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir