İzmir Barosu Avukatı Av.HAKAN OKAN İletişim Bilgileri

İzmir Barosu avukatlarından Av.HAKAN OKAN telefon bilgilerini ve Av.HAKAN OKAN adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat HAKAN OKAN‘in sicil numarası “7262“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avukat HAKAN OKAN adres bilgileri, Avukat HAKAN OKAN telefon bilgileri ve Avukat HAKAN OKAN iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.HAKAN OKAN‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir