İzmir Barosu Avukatı Av.HALUK ZEKİ KIR İletişim Bilgileri

İzmir Barosu avukatlarından Av.HALUK ZEKİ KIR telefon bilgilerini ve Av.HALUK ZEKİ KIR adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat HALUK ZEKİ KIR‘in sicil numarası “3296“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avukat HALUK ZEKİ KIR adres bilgileri, Avukat HALUK ZEKİ KIR telefon bilgileri ve Avukat HALUK ZEKİ KIR iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.HALUK ZEKİ KIR‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

2 thoughts to “İzmir Barosu Avukatı Av.HALUK ZEKİ KIR İletişim Bilgileri”

  1. merhaba haluk bey sizi büro telafonundan aradım ama kimse cevap vermedi benim telafonum 05339238580 lütfen bir arasanız sizinle görüşmek istiyorum iyi günler benim mail adresim çalışmıyor bilginiz olsun

    1. Sayın Nadir, Av.Haluk Zeki Kır beyin Büro Telefonu: 4834416 Cep Telefonu: 05327366571 şeklindedir. Dileriz bu bilgiler sizin için faydalı olur, saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir