İzmir Barosu Avukatı Av.İBRAHİM ATİLA İletişim Bilgileri

İzmir Barosu avukatlarından Av.İBRAHİM ATİLA telefon bilgilerini ve Av.İBRAHİM ATİLA adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat İBRAHİM ATİLA‘in sicil numarası “5686“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avukat İBRAHİM ATİLA adres bilgileri, Avukat İBRAHİM ATİLA telefon bilgileri ve Avukat İBRAHİM ATİLA iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.İBRAHİM ATİLA‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

One thought to “İzmir Barosu Avukatı Av.İBRAHİM ATİLA İletişim Bilgileri”

  1. İyi akşamlar İbrahim Bey takip ettiğiniz EK ÖDEME ile ilgili kararları okudum, Kamu Yararı için diyor. AİH bunu kabul etmez.Aynı durumda olan bir davada Danıştay 2. Dairesinde benim var, 2011/2081 Es. karar verilmiş, 11.Daire ye gönderildiğini, yazım ve imzalar tamamlandığında adınıza gönderilecek diyor. Ben sizden şunu öğrenmek istiyorum,Bundan sonra nereye gidilecek,hangi yol izlenecek, Avrupa İnsan Haklarına gitmek için nerelerden geçmek gerekir. Haberleşelim görüşmek üzere,Ben Emekli oldum korkum yok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir