İzmir Barosu Avukatı Av.VECDİ OKŞAŞOĞLU İletişim Bilgileri

İzmir Barosu avukatlarından Av.VECDİ OKŞAŞOĞLU telefon bilgilerini ve Av.VECDİ OKŞAŞOĞLU adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat VECDİ OKŞAŞOĞLU‘in sicil numarası “8815“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avukat VECDİ OKŞAŞOĞLU adres bilgileri, Avukat VECDİ OKŞAŞOĞLU telefon bilgileri ve Avukat VECDİ OKŞAŞOĞLU iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.VECDİ OKŞAŞOĞLU‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

One thought to “İzmir Barosu Avukatı Av.VECDİ OKŞAŞOĞLU İletişim Bilgileri”

  1. Bende asker yarası almış ve altı ay tedavi gördüm ama gazı sayılmadım bende bu mağdur olarak sizlerin açmış olduğu bu Dernekte olmak isterim tl 0530 347 08 96 ulaşınız sevinirim Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir