Mersin Barosu Avukatı Av.MEHMET POLAT İletişim Bilgileri

Mersin Barosu avukatlarından Av.MEHMET POLAT telefon bilgilerini ve Av.MEHMET POLAT adres bilgilerini sayfamız aracılığı ile sorgulayarak iletişim bilgilerini anında öğrenebilirsiniz. Avukat MEHMET POLAT‘in sicil numarası “2262“ olup sorgulamalarınızı bu sicil bilgisini kullanarak da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avukat MEHMET POLAT adres bilgileri, Avukat MEHMET POLAT telefon bilgileri ve Avukat MEHMET POLAT iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Barolar Birliği sitesi üzerinden sorgulamanın ne şekilde yapılması gerektiği hususu detaylı olarak yazımızın alt bölümünde belirtilmiş olup, sorgulamanızı buna göre yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Adres ve Telefon bilgisi sorgulamaya işleminde izlenmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

Linki takip ettiğinizde karşınıza gelecek menüde bulunan, yukarıda verilen ekran görüntüsü örneğindeki gibi avukat ismi yazan bölüme avukatın ismini, avukat soyismi yazan bölüme avukatın soyismini yazarak veya direk olarak avukat baro sicili bölümüne sayfamızda belirtilen avukat sicil bilgisini yazarak avukat butonuna tıkladığınızda Av.MEHMET POLAT‘in telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Not: Yapılan sorgulamaların tamamı Türkiye Barolar Birliği’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

3 thoughts to “Mersin Barosu Avukatı Av.MEHMET POLAT İletişim Bilgileri”

    1. Serdal bey, Av.Mehmet Polat beyin Mersin baro levhasında yer alan Adresi “MAHMUDİYE MAH. 4815 SOKAK ÜNAL APT. KAT:1 AKDENİZ/MERSİN” şeklindedir. Cep Telefonu Numarası ise 0533 742 59 90 olarak belirtilmektedir. Saygılarımızla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir